Almatı Eğitim Ataşeliği
Ulu Bozkırın Kandilleri-4 Bir Devrin Aynası:Abay ve Kara Sözleri
![Ulu Bozkırın Kandilleri-4 Bir Devrin Aynası:Abay ve Kara Sözleri](/meb_iys_dosyalar/2021_04/27101926_178187482_489125609171533_4430650751762979333_n.jpg)
Nur-Sultan Eğitim Müşavirliği ve Almatı Eğitim Ataşeliğimiz olarak ortaklaşa düzenlediğimiz "Ulu Bozkırın Kandilleri" isimli eğitim diplomasisi seminerlerinin dördüncüsü Doç.Dr. Ekrem Ayan tarafından "Bir Devrin Aynası:Abay ve Kara Sözleri" konusunda çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Etkinlikte Abay'ın tarihi kişiliği, öğretileri, felsefi düşünceleri anlatıldı. Etkinliğimiz soru-cevap bölümü ile tamamlandı. Etkinliğimizi okutman ve öğretmenlerimizin yanı sıra çok sayıda öğrencimiz de takip etmiştir.