Almatı Eğitim Ataşeliği
Türk Soylulara Türkçe Öğretimi Semineri
![Türk Soylulara Türkçe Öğretimi Semineri](/meb_iys_dosyalar/2021_04/02135105_167914231_473866424030785_3560382778949494379_n.jpg)
Almatı Eğitim Ataşeliğimizce düzenlenen program kapsamında, Hacettepe Üniversitesi Öğr. Gör. Dr.Erol BARIN tarafından "Türk Soylulara Türkçe Öğretimi" semineri verildi. 2 saat süren programda Dr. Erol BARIN Hocamız, öğretmen ve okutmanlarımıza bilgi-birikimlerini ve tecrübelerini paylaştı. Etkinliğimize ayrıca bölgemizdeki okullarda görev yapan ve Türkçe öğreten Kazak meslektaşlarımızda katıldı. Güzel ve bilgi dolu sunumu için Hocamıza teşekkürlerimizi sunarız.