Almatı Eğitim Ataşeliği
Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı-1
![Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı-1](/meb_iys_dosyalar/2020_06/24112147_104474880_264562104961219_4512521215807280519_o.jpg)
Eğitim Ataşemiz Mahmut Ağırman, Bakanlığımız tarafından Özel 1 No'lu Talgar Yatılı Lisesi'nde görevlendirilen öğretmenler ile sene sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Eğitim Ataşemiz Mahmut Ağırman, Bakanlığımız tarafından Özel 1 No'lu Talgar Yatılı Lisesi'nde görevlendirilen öğretmenler ile sene sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Tole Bi 29A 050010 Almatı/KAZAKİSTAN - 7 727 390 09 11
MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.