Okutman ve Öğretmenlerimiz ile Online Toplantımızı Gerçekleştirdik
Eğitim Ataşemiz Mahmut Ağırman, pandemi sürecinde Türkistan, Talgar ve Almatı merkezinde görevli okutman ve öğretmenler ile internet üzerinden canlı toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda okutman ve öğretmenlerimizden sağlık durumları, eğitim süreçleri ve okullarındaki durumlar hakkında tek tek bilgi alındı. Bu süreçte oluşan sorunlar imkanlar dahilinde çözüme kavuşturuldu. Eğitim Ataşemiz Mahmut Ağırman'ın rehberlik ve iyi dilekleri ile kapanış yapıldı.