Almatı Eğitim Ataşeliği
Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi'nde Görevli Okutman ve Öğretmenlerimizle Sene Başı Toplantısı
![Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi'nde Görevli Okutman ve Öğretmenlerimizle Sene Başı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_09/29143542_WhatsApp_Image_2021-09-29_at_10.01.37.jpg)
Eğitim Ataşemiz Mahmut Ağırman, Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi'nde görevli okutman ve öğretmenlerimizle 2021-2022 sene başı hazırlık toplantısı gerçekleştirmiştir. Toplantının ana gündemi bu yıl yapılması planlanan eğitim çalılmaları, projeler, sosyal ve kültüler faaliyetler olmuştur.