Almatı Eğitim Ataşeliği
Almatı'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı
![Almatı'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/24182409_01.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 103. yılı Almatı'da büyük bir coşkuyla kutlandı. Başkonsolosluğumuz ve tukibkz işbirliği ile gerçekleştirilen programda çocuklarımız eğlenceli anlar yaşadılar. Marşların, şiirlerin, şarkıların söylendiği; dansların edildiği ve oyunların oynandığı programımızda çocuklarımız 23 Nisan'a yaraşır bir gün geçirdiler.