Almatı Eğitim Ataşeliği
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı
![2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_06/14080124_1.jpg)
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı değerlendirme toplantısı, Başkonsolosumuz Sayın Ali Rıza Akıncı ve Eğitim Ataşemiz Mahmut Ağırman'ın konuşmalarıyla başladı. Toplantıda eğitim-öğretim ile ilgili gelişmeler, yıl boyunca yapılan etkinlikler değerlendirildi. Ataşemiz, yeni eğitim-öğretim döneminde Bakanlığımızın hedefleri doğrultusunda uygulanabilecek etkinlikler ve projeler ile ilgili öğretmen ve okutmanlarımızdan planlama çalışmalarına başlamalarını istedi.